Volg ons op Twitter
Go Down!

Lesrooster

Diverse groepslessen USA

Maandag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:00 Spinning
19:30 - 20:30 Spinning
Megawalkzaal
08:55 - 09:25 Megawalk 30
18:00 - 18:40 Megawalk 40 + buik
19:00 - 19:40 Megawalk 40
20:00 - 20:40 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
18:30 - 19:30 Pilates
19:45 - 20:45 Power
Achterzaal
09:00 - 09:30 Buik & BBB 30
09:30 - 09:50 Barbell training
19:30 - 19:50 Buikspieren 15
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30

Dinsdag

Kleine bovenzaal
19:15 - 20:00 Jumping 45
20:00 - 21:00 Spinning
Megawalkzaal
07:30 - 08:00 Megawalk 30
08:55 - 09:25 Megawalk 30
19:30 - 20:15 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
18:45 - 19:45 StepBBB
19:45 - 20:45 DanceFit
Achterzaal
09:30 - 10:00 Boxing 30
19:30 - 19:50 Buikspieren 15
20:30 - 21:30 Bokszaktraining
Cross Circuitzaal
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30
19:45 - 20:30 CrossBox69 NIEUW

Woensdag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:00 Spinning
18:30 - 19:30 Vinyasa-Yoga = Power Yoga
Megawalkzaal
08:10 - 08:55 Megawalk 35+ Buik
09:30 - 10:10 Megawalk 40
20:00 - 20:40 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
09:00 - 10:00 Step BBB
18:30 - 19:30 Power
20:00 - 20:30 HIIT
Achterzaal
09:00 - 09:30 Buik & BBB 30
19.00 - 20.00 Boksen vanaf 14 jaar
20:00 - 21:00 B-Kick vanaf 13 jaar
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30
19:30 - 19:50 Buikspieren 15
Outdoor
09:00 - 11:00 Mountainbike april-okt.

Donderdag

Kleine bovenzaal
08:10 - 08:40 Spinning
08:50 - 09:20 Yoga
19:10 - 19:55 Jumping
20:00 - 21:00 Spinning
Megawalkzaal
08:55 - 09:25 Megawalk 30
19:30 - 20.10 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
18:45 - 19:45 Step BBB
20:05 - 21:05 Power
Achterzaal
09:30 - 10:00 65+ FIT
19:30 - 19:45 Buikspieren 15
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30

Vrijdag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:00 Vinyasa-Yoga = Power Yoga
Megawalkzaal
08:20 - 08:50 Megawalk 30
09:30 - 10:15 Megawalk 40 + Buik
18:15 - 18:55 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
09:00 - 10:00 Step BBB
Achterzaal
09:00 - 09:30 Buik & BBB 30
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:15 Buikspieren 30

Zaterdag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:30 PowerSpinning
Megawalkzaal
10:00 - 10:40 Megawalk 40
Grote bovenzaal
10:00 - 11:00 Power

Zondag

Kleine bovenzaal
09:45- 10:45 Spinning
Megawalkzaal
09:30 - 10:10 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
10:15 - 11:15 Step BBB
Cross Circuitzaal
10:25 - 10:40 Buikspieren 15

Slenderen / Jeugd / Diversen

Maandag

Kleine bovenzaal
16:30 - 17:30 JUMPING KIDS 7-11 jr
Slenderzaal
09:00 - 10:00 Slenderen+Buik
18:30 - 19:30 Slenderen+Buik

Dinsdag

Achterzaal
18:15 - 19:15 Kickboxing Vanaf 13 jaar

Woensdag

Grote bovenzaal
15:30 - 16.30 Judo Judoschool Haagsma
16:30 - 17:30 Judo Judoschool Haagsma
Cross Circuitzaal
16.30 - 17.15 Kidz boxing
Slenderzaal
09:00 - 10:00 Slenderen + buik
18:45 - 19:45 Slenderen + buik

Donderdag

Grote bovenzaal
15.45-16.30 TUIMELJUDO Judoschool Haagsma
16:45 - 17:45 Judo Judoschool Haagsma
Achterzaal
17:45 - 19:00 Kickboxing vanaf 13 jaar
Outdoor
20:00 - 21:00 Running Outdoor 7-10 km

Vrijdag

Kleine bovenzaal
16:30 - 17:15 Jumping kidz NIEUW 7-11jr.
19:15 - 20:30 MMA Mixed Martial Arts
Grote bovenzaal
19:00 - 20:30 Taekwondo Gevorderd
Achterzaal
18:30 - 19:30 Taekwondo Vanaf 6 jaar
19:30 - 20:30 Taekwondo vanaf gele band
Cross Circuitzaal
16:30 - 21:00 FRIDAY-FITNESS-EVENING 14/18 jr.
Cardiozaal
17:45 - 18:45 Scholierenfitness Mert/Robin
Slenderzaal
09:00 - 10:00 Circuit + Slenderen
Outdoor
19:00 - 20:00 Bootcamp

Zaterdag

Achterzaal
10:30 - 11:30 Kickboxing Vanaf 13 jaar

Zondag

Cardiozaal
10:15 - 11:45 KIDZ & SPEL