Volg ons op Twitter
Go Down!

Lesrooster

Diverse groepslessen USA

Maandag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:00 Spinning
Megawalkzaal
08:55 - 09:25 Megawalk 30
18:00 - 18:30 Megawalk 30 + BCL
19:00 - 19:40 Megawalk 40
20:00 - 20:40 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
09:00 - 09:30 Functionele Step/Haltertr. 30
09:30 - 09:50 HALTER TRAINING 20
19.00 : 19.30 HIIT Start 19 nov 20 min.
19:45 - 20:45 Power
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30
Yoga studio
18.45 : 19.45 Pilates

Dinsdag

Kleine bovenzaal
19:15 - 19:50 Jumping 35
20:00 - 21:00 Spinning
Megawalkzaal
07:30 - 08:00 Megawalk 30
08:55 - 09:25 Megawalk 30
19:30 - 20:10 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
18:45 - 19:45 Step/BBB
20:00 - 20:30 Booty les 30
Achterzaal
20:15- 21:15 Cross Boxing
Cross Circuitzaal
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30
19:45 - 20:15 CROSSBOX 30

Woensdag

Kleine bovenzaal
09:00 - 10:00 Spinning
18:30 - 19:30 Yoga USA
Megawalkzaal
08:10 - 08:40 Megawalk 30 + Buik
09:30 - 10:10 Megawalk 40
20:00 - 20:40 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
09:00-10:00 Functionele Step/Haltertr.
18:45 - 19:45 Power
20:00 - 20:30 HIIT
Achterzaal
09:00 - 09:30 Buik & BBB 30
19.00 - 20.00 Boksen vanaf 14 jaar
20:00 - 21:00 B-Kick vanaf 13 jaar
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30

Donderdag

Kleine bovenzaal
08:20 - 08:50 Spinning
08:50 - 09:20 Yoga USA
19:15 - 19:50 Jumping 35
20:00 - 21:00 Spinning
Megawalkzaal
08:55 - 09:25 Megawalk 30
19:30 - 20.10 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
18:45 - 19:45 Step BBB
20:00 - 21:00 Power
Achterzaal
10:00 - 10:30 65+ FIT
20:15 - 20:45 CrossBox
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30
19:00 - 19:30 Cross Circuit 30

Vrijdag

Kleine bovenzaal
08:45 - 09:45 Yoga USA
Megawalkzaal
08:20 - 08:50 Megawalk 30
10:00 - 10:30 Megawalk 30 + BCL
18:15 - 18:55 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
09:00 - 10:00 Functionele Step/Haltertr.
Achterzaal
09:00 - 09:30 Buik & BBB 30
Cross Circuitzaal
09:30 - 10:00 Cross Circuit 30

Zaterdag

Megawalkzaal
10:00 - 10:30 Megawalk 30
Grote bovenzaal
10:00 - 11:00 Power
Achterzaal
09:30 - 10:00 CROSSBOX

Zondag

Kleine bovenzaal
09:45- 10:45 Spinning
Megawalkzaal
09:30 - 10:10 Megawalk 40 + Buik
Grote bovenzaal
10:15 - 11:15 Step BBB

Slenderen / Jeugd / Diversen

Maandag

Kleine bovenzaal
16:30 - 17:30 KIDZ-fitness 8-12jr
Achterzaal
18:30 - 19:30 Kickboxing
Slenderzaal
09:00 - 10:00 Slenderen+Buik
18:30 - 19:30 Slenderen+Buik

Dinsdag

Woensdag

Grote bovenzaal
15:30 - 16:30 Judo Judoschool Haagsma
16:30 - 17:30 Judo Judoschool Haagsma
Cross Circuitzaal
17:00 - 17:45 KIDZ-fitness

Donderdag

Grote bovenzaal
16:45 - 17:45 Judo Judoschool Haagsma
Achterzaal
19:00 - 20:00 Kickboxing vanaf 13 jaar
Outdoor
20:00 - 21:00 Running Outdoor 7-10 km

Vrijdag

Kleine bovenzaal
17:00 - 18:00 HIPHOP
19:15 - 20:30 MMA Mixed Martial Arts
Grote bovenzaal
19:00 - 20:30 Taekwondo Gevorderd
Achterzaal
18:30 - 19:30 Taekwondo Vanaf 6 jaar
19:30 - 20:30 Taekwondo vanaf gele band
Cross Circuitzaal
16:30 - 21:00 FRIDAY-FITNESS-EVENING 14/18 jr.
Cardiozaal
17:45 - 18:45 Scholierenfitness Mert/Robin
Slenderzaal
09:00 - 10:00 Circuit + Slenderen
Outdoor
19:00 - 20:00 Bootcamp

Zaterdag

Zondag